KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8674033
nr 867 4033
Richard Halfnight
(1855-1925)
Akvarell, Richard Halfnight (1855-1925), Landskap med Kor, signerad R. Halfnight, 33x53
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 16 december 2013
kl 20:20:16
3.200 kr
3.400 kr
- Klassiska
16 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska